עדכונים דאנספוריו

 
 

 

 

מחפשים אטרקציה מיוחדת למסיבה?

רקדנית בטן למסיבת רווקות, חתונה ולכל אירוע...?


ניתן להזמין מדריכי ריקודים למסיבות ואירועים, מסיבת רווקות, ימי הולדת ועוד...

למסיבות ואירועים פרטיים, ימי גיבוש וועדי עובדים וימי הולדת

 

ריקודי בטן – מחול הנשיות והנשמה

תמר רקדנית הבטן מעבירה סדנאות ייחודיות ומופיעה באירועים מגוונים, בעלת ניסיון רב בהופעות ריקודי בטן, לימוד והפעלת קהל. נשמע ממנה על חווית הריקוד המזרחי.

ריקודי בטן, או בשמם הפחות עממי – "מחול מזרחי" – הפכו לתופעה נפוצה ולתחום מבוקש בשנים האחרונות בארץ וגם באירופה ובארה"ב. מה הלהיב כל כך את המערב בריקודי בטן?

במשך שנים רבות ריקודי בטן נתפשו כריקוד זול, בו רקדנית כמעט עירומה "מענטזת" בפתיינות מול גברים לשם הנאתם. האישה הרוקדת נתפשה כמשרתת את הגבר ולא את צרכיה שלה. אולם, העולם סביבנו השתנה ועמו מעמד האישה וכוחה. היום נשים יכולות ליהנות מריקודי בטן למען עצמן, ולגלות את הרוך הנשי לצד העוצמה הטמונה בריקוד ובגופה. האישה כבר לא מנסה לרצות את הגבר תוך ביטול עצמי, וגם לא להידמות לו. אנו מסוגלות כיום להיות חזקות מתוך הנשיות שלנו. בנוסף, ריקודי בטן צמחו מתוך התרבות המזרחית, ובהתאם לכך הדגש בריקוד אינו על כיווץ שרירים כי אם על שחרור והרפיה, על זרימה והקשבה לגוף. מאפיינים אלו הינם יקרים מפז עבורנו, שחיים בתרבות שמעודדת אותנו להלחם בגוף במקום לקבל אותו.

 

 

אתם לא יכולים לחשוב על מתנה יותר עמוקה ונפלאה שאישה יכולה להעניק לעצמה, משיעור ריקודי בטן. נסו את זה יחד עם חברות במסיבת רווקות, עם חברות לעבודה או עם נשות המשפחה.

באירועים משפחתיים, חתונות ובכלל – אין כמו הופעת ריקודי בטן להלהיב את האווירה! הופעה שמחה, יוקרתית ואנרגטית שמשלבת ומשלהבת את הקהל, משאירה אצל כולם חוויה כיפית ובלתי נשכחת. כל כך הרבה פעמים שמעתי מאנשים אחרי הופעה את הוידוי: "לא חשבתי שאוכל ליהנות כל כך מריקודי בטן!" זהו כוחו של הריקוד.

 

תמר- רקדנית בטן יפהפייה שגם רוקדת מדהים! תעשה לכם שמח...

 

להזמנות: 054-2400476

 

 

 

 

 

רקדן, רקדנית, רקדנים, רקדניות | ריקודי חתונה / ריקוד חתן כלה | סלסה, רואדה  בי"ס לריקוד, בית ספר לריקוד סטודיו לריקוד  

תנאי שימוש באתר  ט.ל.ח!    אתרים נוספים: 1 | 2 | 3 | 4 | 5